Rumia, Jeziorna
749 000,00 PLN
Mieszkanie na sprzedaż , 61,78 m2
12 123,66 PLN /m2
Powierzchnia
61,78 m2
Liczba pokoi
3
Rok budowy
2026

Dane nieruchomości:

Numer oferty: 973159
Powierzchnia: 61,78 m2
Liczba pokoi: 3
Piętro/Pięter 4 z 4
Rok budowy: 2026
Ogrzewanie: CO własne
Balkon : 1
Cena za m2: 12 123,66 PLN
Cena: 749 000,00 PLN

Opis nieruchomości:

ZAKUP BEZPOŚREDNIO OD DEWELOPERA
Sprzedaż nieruchomości z rynku pierwotnego - bez podatku PCC. Kupujący nie ponosi żadnych kosztów związanych z obsługą sprzedaży.
Oferujemy do sprzedaży lokale mieszkalne w nowej inwestycji przy ul. Jeziornej w Rumi, realizo-wane jako kolejne przedsięwzięcie trójmiejskiej grupy deweloperskiej z wieloletnim doświadcze-niem.
W budynku znajdować się będą mieszkania 1, 2, 3 i 4-pokojowe o pow. 33-60 m2 rozmieszczone na 4 kondygnacjach. Do mieszkań parterowych przynależeć będą ogródki, nato-miast pozostałe mieszkania wyposażone będą w balkony.
Budynek wyposażony będzie w windę obsługującą wszystkie kondygnacje wraz z halą garażową. Na kondygnacji podziemnej zaprojektowano 15 miejsc parkingowych oraz 7 komórek lokatorskich.
Budynek o ciekawej nowoczesnej architekturze powstaje przy zastosowaniu materiałów wysokiej jakości i użyciu nowoczesnych technologii. Inwestycja tworzona jest z dbałością o każdy szczegół, z zastosowaniem przeszkleń i dominacji bieli, które dodają budynkowi nowoczesnego charakteru. Części wspólne budynku wykończone zostaną z precyzją, dokładnością i dbałością o każdy element.
Lokal nr 14 o pow. 61,78 m2 to mieszkanie 3-pokojowe znajdujące się na 4 piętrze. Przestron-ny salon (25,46m2) z aneksem kuchennym oraz z wyjściem na duży balkon (10,65m2) od str. płd-zach, sypialnia (10,23m2) z wyjściem na balkon, druga sypiania (10,87m2), łazienka z wc (5,34m2), garderoba (3,46m2) oraz wygodny komunikacyjnie korytarz (6,42m2). Możliwość wydzielenia 3 sypialni!